Mans LATRAPS

Input Triple

Input Triple ir plaša spektra sistēmas iedarbības fungicīds, kas satur trīs darbīgās vielas ar dažādiem iedarbības veidiem:

- Protiokonazols - azolu grupas sistēmas iedarbības darbīgā viela ar aizsargājošu un ārstējošu iedarbību uz slimībām kā stiebru lūšana, kviešu lapu pelēkplankumainību, dzeltenplankumainību, graudzāļu miltrasu, miežu lapu 5 tīklplankumainību un rinhosporiozi;

- Spiroksamīns – morfolīnu grupas sistēmas iedarbības darbīgā viela ar pamatā aizsargājošu un nedaudz arī ārstējošu iedarbību uz graudzāļu miltrasu, kā arī ar papildus iedarbību uz rūsām, miežu lapu tīklplankumainību, rinhosporiozi un kviešu lapu pelēkplankumainību.

- Prokvinazīds – kvinazolinonu grupas darbīgā viela ar iedarbību uz graudzāļu miltrasu. Tai ir ļoti spēcīga aizsargājošā iedarbība, bet nav ārstējoša iedarbība. Šī darbīgā viela strādā savādāk uz miltrasu kā citi miltrasas ierobežošanai paredzētie fungicīdi, tādēļ prokvinazīds ir ļoti vērtīgs līdzeklis pret-rezistences stratēģijai.

Fungicīdam Input Triple pamatā ir aizsargājoša iedarbība, bet šis fungicīds var arī efektīvi samazināt / aizkavēt slimību tālāku attīstību, ja lietots pie pirmajām slimību pazīmēm. Apvienojot šīs trīs dažādās darbīgās vielas Input Triple ir plaša spektra aizsargājošas un ārstējošas iedarbības fungicīds slimību apkarošanai ziemas un vasaras kviešos, spelta kviešos, ziemas un vasaras miežos, rudzos, ziemas un vasaras tritikālē.

Lai panāktu augstāko efektivitāti un ilgāko aizsardzības periodu, fungicīdu ieteicams lietot pirms galveno slimību (it īpaši dzeltenplankumainības, pelēkplankumainības, tīklplankumainības) simptomu parādīšanās uz galvenajām lapām, kuras augiem ir jāaizsargā. Ja slimības pirmās pazīmes jau ir parādījušās, tad fungicīdu var lietot, jo tam piemīt arī ārstējošā iedarbība, bet iedarbības periods tādā situācijā var samazināties. 

Parametri

Nosaukums
Input Triple
Apakškategorija
Fungicīdi
Sastāvs
protiokonazols 160 g/l; spiroksamīns 200 g/l; prokvinazīds 40 g/l
Deva
0.75 l/ha
Kultūraugs
graudaugi
Iepakojums
5 l