Mans LATRAPS
Augu aizsardzības līdzekļi

Komplet

Komplet ir plaša iedarbības spektra herbicīds īsmūža divdīgļlapju un viendīgļlapju nezāļu ierobežošanai. Herbicīds satur divas darbīgās vielas:
- flufenacets saglabājas augsnes virskārtā un augos iekļūst galvenokārt caur saknēm un dīgstošo nezāļu hipokotilu, sistēmiski izplatoties pa visu augu. Darbīgā viela iedarbojas uz viendīgļlapju nezālēm, tai skaitā arī uz rudzusmilgu, kurai ir izstrādājusies rezistence pret ALS iedarbības herbicīdiem (kā sulfonilurīnvielu grupa). Flufenacetam vislabākā efektivitāte uz nezālēm, kuras apstrādā to ļoti agrīnās attīstības stadijās.
- diflufenikans saglabājas augsnes virskārtā un iedarbojas tikai uz divdīgļlapju nezālēm to agrīnās attīstības stadijās. Uzņemšana nezālēs notiek caur nezāļu dīgstiem vai dīgstošo nezāļu saknēm, darbīgai vielai sistēmiski pārvietojoties pa visu augu. Vislabāk šī darbīgā viela strādā uz nezālēm to ļoti agrīnās attīstības stadijās. Līdz ar to, optimālais lietošanas laiks ir pirms nezāļu sadīgšanas vai to pašā dīgšanas sākumā.

 

Parametri

Nosaukums
Komplet
Apakškategorija
Herbicīdi
Sastāvs
flufenacets 280 g/l; diflufenikans 280 g/l
Deva
0.4-0.5 l/ha
Kultūraugs
graudaugi
Iepakojums
5 l