Mans LATRAPS
Augsnes apstrādes tehnika

Kockerling Rebell -classic-

Köckerling piedāvā Rebell Classic- kompaktus augsnes apstrādes diskus seklai apstrādei. Šī modernā mašīna ir ārkārtīgi kompakta un pateicoties integrētajam dubultajam STS veltnim, ir īpaši droša lietošanā. Ar Rebell -classic jūs varat veikt gan seklu augsnes apstrādi tūlīt pēc kombaina, gan sagatavot augsni sējmašīnas sēšanai. Pat uzartajos laukos Rebell Classic spēj sasniegt lieliskus rezultātus drupināšanas un izlīdzināšanas darbos. Darba dziļumā no 2 cm līdz 12 cm Rebell-classic ir ārkārtīgi viegli velkams un piedāvā lieliskus rezultātus.

Parametri

Šļūce
nav
Garums (m)
4-7
Ecēšas (mm)
13
Disku skaits (gab)
22-46
Darba platums (m)
3-6
Transporta platums (m)
3.00
Svars (kg)
1490 - 3010
Aizmugurējā veltņa tips
Dubultais DSTS veltnis (soil to soil), diam.530 mm - U profila gredzenu veltnis
Apakškategorija
Diski
Standarta aprīkojums

Stabili diski ar diametru 510 mm. Diski, kas kats atsevišķi piestiprināti pie lāgu atsperēm, nodrošina jūsu panākumus jau ar pirmo augsnes apstrādi. 130 mm atstatums starp diskiem garantē, ka jūs varat strādāt vienmērīgi visā darba platumā. Lāgu atsperes kā atbalsti veido ideālu 3D akmens aizsardzību.

Zemas apkopes izmaksas. Visi Rebell Classic savienojumi ir aprīkoti ar "Lockpin" koniskajiem savienojumiem. Diski ir aprīkoti ar gultņiem, kuriem nav nepieciešama apkope. Tas ietaupa jūsu uzturēšanas un remonta izmaksas, un jūs iegūstat vairāk laika darbam, pateicoties mazākai dīkstāvei.

Dubultais STS ("soil to soil" jeb zeme pret zemi) veltnis- izturīgais dubultais STS veltnis garantē augstu darbības uzticamību. Neatkarīgi no tā vai jūsu saimniecībā pārsvarā ir vieglas, vidējas vai smagas augsnes, dubultais STS veltnis pārsteidz ar savu lielo darba efektivitāti un lielo klīrensu.

Papildus aprīkojums

Hidrauliskā dziļuma regulēšana - Rebell Classic- pēc izvēles ir pieejama hidrauliska dziļuma regulēšana. Ar tās palīdzību braukšanas laikā no traktora kabīnes var mainīt disku darba dziļumu.