Mans LATRAPS
Augsnes apstrādes tehnika

Kockerling Trio

Trio - kompaktais 3 rindu rugaines kultivators. Nosaukums Trio apzīmē kompaktu 3 rindu kultivatoru, kuru var savienot ar trīspunktu sakabi. Trio var universāli izmantot šādiem uzdevumiem:

  •     Augsnes irdināšana un aerēšana, dziļi apstrādājot līdz 30 cm
  •     Pirmā rugaines kultivēšana pēc kombaina (5-10 cm)
  •     Otrā rugaines kultivēšana sējai (10-20 cm)
  •     Šķidro kūtsmēslu un kūtsmēslu iestrāde
  •     Starpkultūru, piemēram, sinepju, iestrāde

Parametri

Šļūce
nav
Ecēšas (mm)
13
Zaru skaits (gab)
10-13
Darba platums (m)
3-4
Transporta platums (m)
3.00
Akmeņu aizsardzība
mehāniskā, atsperu
Klīrenss (m)
0,85
Aizmugurējā veltņa tips
STS veltnis (soil to soil) diam. 530 mm - U profila gredzenu veltnis
Apakškategorija
Kultivatori
Standarta aprīkojums

Izlīdzinātājatsperes.
Trio  izlīdzinātāji/ aizrausēji atrodas pievēlējveltņa priekšā ar regulējamu augstumu, kas nodrošina vienmērīgu darbu visā platumā. Šos līdzinātājus ir viegli pielāgot, tie ir pilnīgi bez apkopes un lēti ekspluatācijā. Vienkāršs rīks ar ļoti efektīvu darba rezultātu.

Papildus aprīkojums

Vienmērīga hidrauliskā dziļuma vadība. Trio darba dziļuma kontroli nodrošina caur aizmugures veltni. Tas nozīmē, ka agregāta svars tiek pārvietots uz aizmugures veltni, kas ir izdevīgi atkārtotai augsnes sastrādāšanai. Tāpēc Trio light strādā plūdeni un vienmērīgi iestādītājā darba dziļumā.

Kultivātora malu disks Pēc izvēles Trio var aprīkot ar salokāmu malu disku. Izmantojot malu disku, apstrādātā platība tiek optimāli izlīdzināta un turpmākajos braucienos tiek novērsta aizsprostošanās veidošanās. Braucot ar transportā, malas disks ir salocīts, lai nepārsniegtu transporta platumu 3,00 m.