Mans LATRAPS
Piekabes

Big Body 540-900

Uzņēmums ''Krampe Fahrzeugbau'' no maza ciemata smēdes ir pārtapis par starptautiski strādājošu uzņēmumu. Kopš 1981. gada piekabes tiek būvētas Coesfeld-Lette, Westphalia. Pirmie -  lauksaimniecības, vienas ass pašizgāzēji, tika izgatavoti no vecām kravas automašīnām, kas nāca no auto kapsētas. Sākotnēji, piekabes tika pārdotas Minsterlandē, produktu klāsts un apgrozījums gadu gaitā nepārtraukti pieauga.

Standarta aprīkojums

KRAMPE puspiekabju konstrukcijā izmanto tikai slēgtas, viengabala taisnstūrveida tērauda sijas, kas izgatavotas no īpaši augstas kvalitātes tērauda, nekvalitatīvi presēta tērauda vai metinātām konstrukcijām.
Liela apjoma taisnstūrveida sija ir ārkārtīgi izturīga pret vērpi, tai nav atvērtu savienojumu vai šuvju, tāpēc to ir viegli ekspluatēt. Tas vizuāli rada ļoti labu un kārtīgu iespaidu. Krampes šasijas ir īpaši izturīgas pat vissmagākajos darba apstākļos!

Puspiekabes kravas kaste balstās uz šasijas gumijas spilveniem, kas palīdz novērst troksni.

Teleskopiskais cilindrs ir uzstādīts kustīgā gredzenā. Tas ļauj izvairīties no cilindru spriegojumu spēkiem, piekabi paceļot vai nolaižot.

Piekabes grīda ir pastiprināta ar papildus sijām, kas novērš grīdas deformēšanos. Sijās ir speciāli izveidoti  urbumi, kas novērš kondensāta veidošanos.

Hidrauliskā atbalta kāja modeļiem Big Body 460-540.