Mans LATRAPS
Sējmašīnas

Sulky Master

Ar tā moderno dizainu, MASTER sējmašīna ir izturīga un uzticama iekārta, kas kalpos ilgtermiņā. Pateicoties tās uzmianīgi izstrādātajām tehnoloģijām un parocīgajiem pielāgojumiem, MASTER sējmašīna ir gatava sastapties ar visizaicinošākajiem apstākļiem. MASTER sējmašīna pierādīs, ka tā ir izdevīgs ieguldijums tālākā nākotnē. 

Parametri

Apakškategorija
Pneimatiskās
Izsējas tips

1. Lemeši

06/2014-GB 406045-09

2 Diski

06/2014-GB 406045-09

Manevrētspēja

viegluma un labas manevrētspējas kombinācija (efektivitāte un kontrole). Sēklas sadalītāja galva aizmugurē ļauj sējmašīnai būt priekšpusē, nodrošinot smaguma centru pēc iespējas tuvāk traktoram. Sējmašīna ir pilnībā kontrolējama no kabīnes.

Augsnes apstrāde

sēšanas iekārta perfekti apstrādā augsni. MASTER pneimatiskās sējmašīnas ir pieejamas divās versijās: MASTER P20 ar lemeša spiedienu 20kg un MASTER P30 ar lemeša spiedienu 30 kg.

 

Efektivitāte

Efektīva sējmašīna visos aspektos, tiešām funkcionāla un vienkārša. Graudu tvertne ir plaša un dziļa kas padara vienkāršāku sējmašīnas piepildīšanu. Salokāmie pakāpieni, margas, stingrie vāka rokturi un platā pāreja, ļauj ērti un droši piekļūt tvertnei un sēklas sadalītāja galvai. Plūsmas pārbaudi veic sējmašīnas aizmugurē, no kontroles pozīcijas.