Mans LATRAPS

Iepazīstieties - jaunākās SULKY sējmašīnas!

SULKY jaunās uzkarināmās sējmašīnas - MASTER un PROGRESS!

Lauksaimniecība turpina attīstīties. SULKY, ejot laikam līdzi, atbild uz lauksaimnieku augstajām un nemitīgi augošajām kvalitātes prasībām izstrādājot jaunās MASTER un PROGRESS sējmašīnas.

SULKY meklē labākos tehniskos risinājumus, lai apmierinātu gan zemnieku pašreizējās, gan iespējamās nākotnes vajadzības. MASTER un PROGRESS projekti ir daudzu gadu darba rezultāts, kur galvenie iekārtu izmēģinātāji un novērtētāji bijuši lojālie klienti. Abas jaunās iekārtas veidotas balstoties uz klientu norādītajām  vajadzībām.

MASTER PNEIMATISKAJĀS SĒJMAŠĪNĀS APVIENOTA IZTURĪBA, ĒRTA LIETOŠANA UN RENTABILITĀTE.

Neizsmeļama izturība un uzticamība

Iekārtas pamatīgā uzbūve nodrošina, ka ar MASTER sējmašīnu būs iespējams apsēt laukus pat vissarežģītākajos apstākļos, ļaujot lauksaimniekiem sējas sezonu aizvadīt bez raizēm.

MASTER sējmašīna ir efektīva un stabila, pateicoties tās izturīgajam korpusam, kas testēts mainīgas slodzes apstākļos, padarot to par ilgtermiņa pirkumu.

Vienkārši, lietotājam draudzīgi iestatījumi

MASTER sējmašīna ir izstrādāta tā, lai ietaupītu laiku ar  viegli veicamu parametru iestatīšanu.

Kalibrēšana veicama no ārējā vadības paneļa iekārtas aizmugurē, bet dziļuma iestatījumu kontrole veicama no kabīnes.

Ienesīgs pirkums

Pateicoties augstajai materiālu kvalitātei un atturīgajam dizainam, SULKY piedāvātātā MASTER sējmašīna ir izdevīgs un konkurētspējīgs ieguldījums.

PROGRESS PNEIMATISKAJĀS SĒJMAŠĪNĀS IZMANTO JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Jauni lauksaimniecības izaicinājumi

PROGRESS sējmašīnas galvenais jauninājums ir trīs atdalītas tvertnes, kas iestrādātas vienā korpusā un kuru vadība veicama no vadības monitora. Modernā sējmašīna atbilst jaunākajām lauksaimniecības attīstības tendencēm un nodrošina kombinētu sēšanu, lokālu mēslojuma iestrādi, iespējams strādāt ar dažādu kultūru maisījumiem, tādējādi tiek samazināts sējas laiks un saglabāts augsts ražas līmeni.

Modernizēta vadība

Izaicinājums SULKY bija apvienot trīs tvertnes vienā korpusā, saglabājot sējmašīnas lietošanas ergonomiskumu. Izsējas mehānisma uzbūve ir pilnībā pārveidota, lai atvieglotu trīs neatkarīgu mehānismu kalibrēšanu. Kalibrācijas iekārtas ir rūpīgi izveidotas, lai kalibrācija būtu izdarāma viegli, ātri un precīzi. Kvalitatīvas procesu apstrādes nodrošināšanai, SULKY ir izveidojis jaunu vadības lietojumprogrammu WISO, ko ir iespējams lejupielādēt iPad ierīcē vai ISOBUS konsolē - balstoties uz klienta izvēlēto aprīkojumu. Izmantojot iPad ierīci, zemniekam ir iespēja kontrolēt kalibrācijas testus ar Wi-Fi palīdzību, bez nepieciešamības atrasties pie monitora traktorā.

Lietotāju drošība

Atvieglota piekļuve sējmašīnas tvertnēm un mēriekārtām, pateicoties plašai, izvelkamai platformai.

Sējmašīnā iebūvēta ūdens tvertne, kas dod iespēju nomazgāt rokas, attiecīgi palielinot drošības prasības darbā ar ķīmiskām vielām.

Augstāko tehnoloģiju sējmašīna

Papildus WISO lietojumprogrammai un ar to saistītajām Wi-Fi funkcijām, PROGRESS sējmašīna pateicoties GPS pieslēgumam var strādāt ar mainīgām izsējas normām pamatojoties uz augsnes kartām.

Prezentējot jauno PROGRESS sējmašīnu, SULKY atkārtoti apliecina savu apņemšanos ieviest jaunas lauksaimniecības tehnoloģijas. SULKY padara vairāku tvertņu tehnoloģiju pieejamāku lielākam lauksaimnieku skaitam,  līdz šim tā ir bija iestrādāta tikai velkamajās

 

Lai uzzinātu visu aktuālo par pieejamajām SULKY tehnikas vienībām, aicinām sazināties ar sava reģiona LATRAPS Tehnikas tirdzniecības pārdevējiem - ŠEIT.