Mans LATRAPS
Piekabes

Bandit 750.2-980.2

Uzņēmums ''Krampe Fahrzeugbau'' no maza ciemata smēdes ir pārtapis par starptautiski strādājošu uzņēmumu. Kopš 1981. gada piekabes tiek būvētas Coesfeld-Lette, Westphalia. Pirmie -  lauksaimniecības, vienas ass pašizgāzēji, tika izgatavoti no vecām kravas automašīnām, kas nāca no auto kapsētas. Sākotnēji, piekabes tika pārdotas Minsterlandē, produktu klāsts un apgrozījums gadu gaitā nepārtraukti pieauga.

Standarta aprīkojums

KRAMPE puspiekabju konstrukcijā izmanto tikai slēgtas, viengabala taisnstūrveida tērauda sijas, kas izgatavotas no īpaši augstas kvalitātes tērauda, nekvalitatīvi presēta tērauda vai metinātām konstrukcijām.
Liela apjoma taisnstūrveida sija ir ārkārtīgi izturīga pret vērpi, tai nav atvērtu savienojumu vai šuvju, tāpēc to ir viegli ekspluatēt. Tas vizuāli rada ļoti labu un kārtīgu iespaidu. Krampes šasijas ir īpaši izturīgas pat vissmagākajos darba apstākļos!

Īsie dubļusargi, tie ir izgatavoti no izturīgas ​​plastmasas. Īsie dubļusargii ir piestiprināti pie caurules ar skavām.

Hidrauliski atverams piekabes borts.

Kvadrātveida caurules AIZSARDZĪBA, Izgatavota no kvadrātveida caurules, aizsargs novietots vertikāli apakšā tā, lai uz tās nevarētu uzkrāties netīrumi.

Kravaskastē iestrādāta režģa lūka. 

Papildaprīkojums

Uzskrūvējamas aizsargrežģispuspiekabes aizmugurējiem lukturiem.

Hidrauliski salokāms priekšējais papildus borts, paredzēts skābbarības pārvadāšanai.

Hidrauliski nolaižami sānu borti, paredzēti skabbarības pārvadāšanai.

Sakabe puspiekabes aizmugurē.

Kravas tīkls skābbarības transportēšanai.