Mans LATRAPS
Mēslu izkliedētāji

Mēslu izkliedētāji HAWE DST

HAWE lieljaudas universālie izkliedētāji ir paredzēti nepārtrauktam un profesionālam darbam. Augstas kvalitātes komponentu izmantošana garantē ilgu kalpošanas laiku. Izkliedēšanas sistēma ar diviem horizontāliem rotoriem, regulēšanas vārtiem un izkliedes diskiem ir pārbaudīta DST vērtība un ļauj precīzi izkliedēt dažādus materiālus maksimāli 24 metru platumā. Var izmantot visas augšējās vai apakšējās dīsteles sakabes iespējas, kas pašlaik ir pieejamas tirgū. Dīsteles sakabes slodze ir iespējama līdz četrām tonnām. Dīsteles pēc izvēles var piegādāt ar mehānisku vai hidrauliski pneimatisku balstiekārtu, nodrošinot saimniecības ar atbilstošu sistēmu.

Parametri

Kravnesība (t)
12-34 t
Standarta aprīkojums

Izkliedētāja tents.
Vienkārša manuāla izkliedētāja tenta apakšējās daļas augstuma un platuma regulēšana, lai varētu izkliedēt dažādus materiālus. Materiāla plūsma uz vērpšanas diskiem ir optimizēta precīzai izkliedēšanai. Izkliedes diski ir konusa, lai precīzāk sadalītu vieglos materiālus (kompostu, kaltētu putnu kūtsmēslus utt.).

Izkliedes diski.
Ir ar sešiem regulējamiem izkliedes asmeņiem kuri ir nomaināmi un ir no Hardox materiāla.

Horizontālie rotori.
Divi horizontāli rotori ar skrūvējamiem, ļoti nodilumizturīgiem izkliedētāja zariem, kas izgatavoti no Hardox tērauda un ir ​​grozāmi. Gultnim ir antiwrap sistēma. Izkliedētāja pārsegs ar plastmasas plāksni, lai pasargātu no akmeņiem.

Transportiera piedziņas ass balstās uz trim gultņiem. Augsts pašattīrīšanās līmenis, pateicoties skrāpjiem katrā ķēdes zobratā.

Grīdas transportiera ķēdes.
Četras grīdas transportiera ķēdes, katras ķēdes posms 14 x 50 mm ar 25 t izturību. Slēgta tipa līstes, katra ceturtā līste ir tīrīšanas līste.

Triecienizturīgo rotoru ķēdes ir ar automātisku ķēdes spriegošanu un automātisko eļļošanu arī piedziņas ķēdēm un transportiera gultņiem. Centrālā eļļošana rotoru gultņiem.